top of page

Звітно-виборча Конференція ФАіС України 2024 - Результати 17 лютого 2024 року


Конференція - це головні збори членів федерації, лише на них можливо вирішити ключові питання, обрати керівництво та прийняти стратегічні рішення на наступні 4 роки.


17 лютого відбулася звітно-виборча конференція, де були присутні делегати з майже всіх осередків, була відкрита реєстрація усім бажаючим приєднатися до зустрічі, аби забезпечити прозорість процесу. Прийняли участь 6 спостерігачів, та 2 додаткових доповідача. 


На початку Конференції були звіти від:


➡️Президентки Ганни Ясинської: результати за чотири роки, проблеми та виклики що були та що додаються у зв’язку з війною. 

➡️Тимчасово виконуючого обов’язки голови альпіністського комітету Геннадія Копейки: про події у спортивному альпінізмі в Україні за 2020-2023 роки, питання та складності діяльності комітету та комісій під час війни.

➡️Голови комітету зі скелелазіння Серіка Казбекова: розповів про результати роботи скелелазного комітету та основні питання, що виникали за минулий період.

➡️Голови ради ветеранів Євгенія Житнього:  розповів про оновлення вікового порогу для участі в змаганнях "ветеранів альпінізму та скелелазіння" та проведені, попри всі сучасні труднощі, змагання.

➡️Голови молодіжного комітету Миколи Побережеця: про діяльність в змагальному процесі, складнощі та виклики, що поставали перед суддями та спортменами.

➡️Голова комісії з навчально, методичної роботи та безпеки Сергій Недосеков розповів про: діяльність комісії, створені методичні програми, проведені навчальні модулі  про те, що розпочатий в 2021 році процес побудови системи навчання зупинений війною. 


Також були представлені спільноті федерації нові люди в команді:

➡️Леся Левченко - новий бухгалтер. Не дивлячись на складну ситуацію та хаос у період повномасштабного вторгнення, вона змогла професійно “підхопити” досить складні задачі, та надати повний фінансовий звіт за минулі роки. 

➡️Марина Гнідан - майже рік виконувала обов'язки відповідального секретаря федерації. 

➡️Машкіна Марія - PR менеджер. Відповідальна за ведення соціальних мереж, та викладання контенту на сайт. 

➡️Було змістовне спілкування з Олександром Бланком - головою фонду розвитку скелелазіння України. Він  розповів про те, чому був створений фонд, основні задачі, які він виконує та подальші плани.

➡️На конференції були присутні члени та голови комітетів Павло Швець, Євген Козак - діючі військовослужбовці "в полях", і їх підтримка та зворотний зв’язок зараз теж дуже важливий.


Що обговорювалося:

#️⃣Найважливіше питання - актив федерації зараз скоротився та функціонування Федерації згідно чинного Статуту  стає бюрократією, що тільки затягує прийняття рішень. Було запропоновано новий Статут та нова структура Федерації.

#️⃣Також підняте питання внесків. Фактичний розмір внеску, що не змінювався з 2016 року, 250 грн за рік (100 грн для дітей та від ветеранів від 65 років) ледь покриває заробітну плату обов’язкових співробітників та оренду приміщення. Це бухгалтер, секретар з альпінізму, секретар зі скелелазіння - з мінімальним окладом 6000 грн. 

#️⃣Обговорення місцями були активні та емоційні, тому 7,5 годин пролетіли швидко й часу для ґрунтовної дискусії щодо нового статуту було недостатньо.

❗️Звітно-виборча конференція наразі не закрита і, згідно з рішенням он-лайн зустрічі від 17.02.2024р., буде продовжена через 2 тижні - 02.03.2024р. Головне питання, що буде розглядатися - прийняття нового статут Федерації.


Рішення, що були прийняті 17.02.2024:✅Склад керівництва федерації на 2024-2027 роки:

Ганна Ясинська - президент Федерації

Серік Казбеков - віцепрезидент

Геннадій Копейка - віцепрезидент, голова комітету з альпінізму

Стас Клешньов - голова комітету зі скелелазіння

Олександр Бланк - голова Наглядової ради 

Марина Гнідан - відповідальний секретар

✅Створено новий орган - Наглядову раду, повноваження та спосіб формування якої будуть визначені новим статутом. 

✅Встановлено щорічний членський внесок в Федерацію 500 грн на рік. Для дітей до 16 років та ветеранів  внесок становить 200 грн на рік. Нові розміри внесків діятимуть після закриття конференції, з 03.03.2024р.

✅Новий Статут було прийнято за основу, питання, які викликали дискусії, будуть узгоджені до 02.03.2024 року та запропоновані конференції для прийняття. Два тижні має вистачити на цей процес.

✅Також був розглянутий проект рішення щодо ревізійної комісії. Сергію Федірко запропоновано надати пропозиції щодо складу цієї комісії, питання про затвердження цієї комісії теж буде розглянуто 02.03.2024 р.З порядоком денним, звітами та протоколами голосування ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.umcf.org.ua/documents/federatsiya/dokumenty-federatsiyiДякуємо усім хто підтримував та підтримує нас зараз. Чекаємо на ваші коментарі та пропозиції


Федерація Альпінізму і Скелелазіння України - це громадська організація. Для втілення змін необхідні люди, що будуть їх реалізовувати, інакше замість змін залишаються тільки мрії про те, як було б добре зробити. Альпінізм, скелелазіння та інші гірські активності - наша пристрасть і саме це надає нам сили, як для поточної діяльності, так і для розвитку нашої організації та спільноти. Долучайтесь разом з нами до процесу змін створення сильної спільноти і  ви не лише здобудете цінний досвід, а й станете частиною великої спільної справи.

🫶


Comentarios


logo_ukr_long_color_bg-white.png
bottom of page