top of page

ДОСЯГНЕННЯ ЛИСТОПАДА

Листопад завершує свій перебіг, і цього місяця відбулося безліч подій. Наші спортсмени не тільки утримують свою форму, але й постійно вдосконалюються

Дві українські спортсменки вибороли призові місця на неофіційних змаганнях в Норвегії та Німеччині. А ще 2е дівчат посіли призові місця на Кубку Словаччини (трудність)

12 листопада в Словаччини були оголошені результати молодіжного кубку Словатчини SHS JAMES LA SKALA lezecké centrum , серед переможців у Группі U12 вихованиця скеледрому La Scala (м. Дніпро) здобула 1 місце Анастасія Глушко та 2 місце харківчанка Дарья Шестопал

18 листопада в Дюссельдорфі (Німеччина) пройшли змагання "GRAVITATION BOULDERWETTKAMPF 2023" дисципліна — болдерінг

Ксенія Захарова здобула срібло на цих змаганнях, і ми вітаємо її з цим досягненням!

17 листопада в Тронхеймі (Норвегія) відбувся фінальний етап Європейського фестивалю з боулдерінгу Ocun cup.

Разом з представниками країн Європи у змаганнях взяла участь провідна скелелазка з Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" — Анастасія Тарновецька.

Анастасія завоювала бронзову нагороду у цих змаганнях.

Ось що говорить Анастасія про проведені змагання: "Протягом трьох останніх місяців були проведені три відбіркові кубки на різних скеледромах Тронхейма, у яких я брала участь. За результатами кубків я потрапила до фінального раунду фестивалю, де посіла 3-є місце."

Вітаємо дівчат і бажаємо не тільки не зменшувати оберти, але і постійно збільшувати свої досягнення, прагнучи до ще кращих результатів!
2 перегляди

Kommentarer


logo_ukr_long_color_bg-white.png
bottom of page